zuid-holland zuid

Medewerkers


locatie Hardinxveld-Giessendam hardinxveld@bouwmensen-zuidhollandzuid.nl

locatie Dordrecht  dordrecht@bouwmensen-zuidhollandzuid.nl   

 


Medewerkers:

H.J. (Erik) van Noordenne

e.van.noordenne@bouwmensen-zuidhollandzuid.nl 

 

Sietske van Burgel, controller

 

Arie de Ruijter, leerlingbegeleider

a.de.ruijter@bouwmensen-zuidhollandzuid.nl   

Paul van der Loo, leerlingbegeleider

p.vander.loo@bouwmensen-zuidhollandzuid.nl                 


Pieter Verhagen, instructeur
 

Jaap van Gelder, instructeur

j.van.gelder@bouwmensen-zuidhollandzuid.nl 

Dirk Catsburg, instructeur

d.catsburg@bouwmensen-zuidhollandzuid.nl          

René van Hechten, instructeur

r.van.hechten@bouwmensen-zuidhollandzuid.nl

Eric de Geus, docent, instructeur

 

Jeanette de Joode, administratie

j.de.joode@bouwmensen-zuidhollandzuid.nl

Evelien van Wijngaarden, administratie

e.van.wijngaarden@bouwmensen-zuidhollandzuid.nl

Elly Vlietstra, administratie

e.vlietstra@bouwmensen-zuidhollandzuid.nl

 

Nick van den Heuvel, Bouwmensen MTS Zuid-Holland Zuid

n.vanden.heuvel@bouwmensen-zuidhollandzuid.nl  

 

Mechteld Pouleijn, Vakmasters Rivierengebied

m.pouleijn@vakmasters-rivierengebied.nl

 
Xandra van de Stadt, Vakmasters Rivierengebied
 
x.vdstadt@vakmasters-rivierengebied.nl
Deel deze pagina op:

Contact

vestiging Hardinxveld-Giessendam
Houtschelf 10
3371 KB Hardinxveld-Giessendam
Postbus 506
3370 BA Hardinxveld-Giessendam
E: info@bouwmensen-zuidhollandzuid.nl
T: 0184-61 53 12
F: 0184-61 72 91
Vestiging Dordrecht
M.H. Trompweg 229
3317 BS Dordrecht
E: info@bouwmensen-zuidhollandzuid.nl
T: 0184-61 53 12

Welkom bij Bouwmensen!
Welkom in de wereld van de bouw.

Bouwmensen is hét opleidingsbedrijf voor de bouw. Wij zorgen voor voldoende instroom van vakbekwaam personeel voor de toekomst. Bouwmensen is een landelijke organisatie met bijna 30 aangesloten vestigingen. Wij werken samen met ervaren en betrokken partners in het beroepsonderwijs, het bedrijfsleven en met overheidsinstellingen. 

Meer over Bouwmensen en onze bouwopleidingen

Created by Trefnet Powered by SHARK CMS SHARK CMS