Module Timmeren niveau 3 – Werkorganisatie
- Niveau 3
- Binnen- of buitenwerk
In de module Werkorganisatie staan andere vakvaardigheden centraal dan timmeren. Deze andere vaardigheden leer je gedurende je opleiding, je eigen te maken. Zo leer je om werkzaamheden goed vast te leggen in een dagrapport en deze te communiceren aan je leidinggevende en dit toe te lichten in een werkoverleg.
Ook wordt er van je verwacht dat jezelf vaker een oplossing moet bedenken in het werk zelf.
Als allround timmerman stuur je ook vaak collega’s aan. Je moet dan het werk verdelen, op de planning letten, tijdig zorgen voor materialen en toezien op de kwaliteit van het werk. Ook bewaar je het overzicht en let je op veiligheidsrisico’s. Actie ondernemen, zelf beslissen of tijdig overleggen is onderdeel van deze leereenheid. In deze module komen vaardigheden aan de orde die ook wel 21ste-eeuwse vaardigheden worden genoemd. Kun je problemen oplossen door creatief te zijn, kun je goed luisteren voordat je tot een oordeel komt.
Theorie en praktijk.
De module bestaat uit een theorie- en een praktijkdeel die op elkaar zijn afgestemd. Voor het theoriedeel van de opleiding werkt Bouwmensen Apeldoorn nauw samen met Aventus. De docenten van Aventus geven bij Bouwmensen op locatie theorieles.
Het praktijkdeel van de module leer je in de opleidingswerkplaats van Bouwmensen en/of van een speciaal daarvoor opgeleide leermeester bij een van de bouwbedrijven in de regio. Bouwmensen Apeldoorn regelt de uitplaatsing bij een bouwbedrijf.
14 dagen (72 uur theorie, 40 uur praktijk)
Flexibele instroom
Op deze module zijn de Algemene Voorwaarden Consumenten van de Nederlandse Raad voor Trainingen en Opleiding (NRTO) van toepassing
Wil je meer informatie over deze module, neem dan gerust contact met ons op of vul het contactformulier in.
Of
Download de brochure of meld je aan voor een kennismakingsgesprek!