Eventoranisator Bouw-Onderwijs

Bouwmensen DNWO (Drenthe en Noord-West Overijssel) is de bouwopleiding voor jongeren en scholing vakvolwassen krachten in de bouw. We werken nauw samen met de ROC’ s Alfa- en Drenthe College en begeleiden leerling-werknemers op een praktische wijze tot professional. Zij sluiten hun opleiding bij Bouwmensen af met een mbo-diploma. Om jongeren enthousiast te maken voor een opleiding in de bouw zoeken wij een

Eventorganisator Bouw-Onderwijs

(28-32 uur)

Jij bent degene die jongeren enthousiast maakt voor een toekomst in de bouw. Je organiseert onze open dagen, activiteiten voor onze leerling-werknemers en bijeenkomsten voor onze leden, de bouwbedrijven. Daarnaast neem je deel aan evenementen en aan de open dagen van het regionale onderwijs. Je bent goed op de hoogte van de activiteiten waar wij ons opleidingsbedrijf bij de doelgroep onder de aandacht kunnen brengen. Ook zorg je voor een goede planning van de events. Daarnaast weet je de events voorafgaand en na afloop onder de aandacht te brengen op de verschillende socials. Je bent de schakel tussen jongeren en het opleidingsbedrijf en je vertegenwoordigt vol enthousiasme de bouw. Ook onze leden weet je te betrekken bij activiteiten.

Wat vragen wij van jou:

 • Je hebt affiniteit met de bouw en/ of onderwijs;
 • Je bent een planner en organisator in hart en nieren;
 • Je legt makkelijk contact met zowel leerlingen als beroepsprofessionals;
 • Je bent creatief en weet events op een aansprekende wijze neer te zetten;
 • Je bent een goede verbinder;
 • Je bent handig in het maken en plaatsen van content op de Socials;
 • Je kunt goed zelfstandig werken maar bent ook een teamplayer;
 • Je bent flexibel;
 • Je bent in het bezit van een rijbewijs.

Wat bieden wij jou:

 • Een uitdagende, afwisselende baan voor 28-32 uur;
 • Een dienstverband conform de CAO Bouw en Infra;
 • Veel vrijheid voor eigen initiatief;
 • Mogelijkheid tot opbouwen van groot netwerk binnen onderwijs en bedrijfsleven;
 • Werktijden vaak overdag maar ook in de avonduren afhankelijk van de evenementenplanning;
 • Werken in een informeel, enthousiast en professioneel team;
 • Standplaats Ruinen, activiteiten vinden plaats binnen provincie Drenthe.

Enthousiast?

Ben je geïnteresseerd en wil je meer informatie? Neem dan contact op met Johannes Noor. Telefoonnummer 06-51925750.
Mail je korte motivatie en cv naar jn@bouwmensen-dnwo.nl.

 

www.bouwmensen-dnwo.nl